Kariera

Wymyślamy, kreujemy, eksperymentujemy, łamiemy zasady… I świetnie się przy tym bawimy. Dołącz do nas, wyślij swoje CV i stań się częścią niezawodnego zespołu!

Aktualne oferty pracy w BloomUP

Poszukujemy do naszego teamu osób:

  • Które w sprzedaży usług marketingowych czują się jak ryba w wodzie
  • Ambitnych chcących przebić dachy widełek płacowych
  • Osób głodnych działania, w niesformalizowanych strukturach

Co oferujemy?

  • Swobodę działania
  • Podpiszemy z Tobą umowę zlecenie lub agencyjną, wynagrodzenie prowizyjne
  • Jesteś skutecznym handlowcem i lubisz dobrze zarabiać – płacimy 500-1500 zł za jedną umowę
  • Partnerską atmosferę pracy
  • Komfortowe warunki i nowoczesne narzędzia pracy
  • Telefon komórkowy
  • W ramach współpracy możliwość skorzystania z karty Multisport

Będziesz odpowiedzialny za:

Twoja praca to przede wszystkim kontakt z klientem. Twoim głównym zadaniem jest przedstawienie i dopasowanie najlepszej oferty dla klienta, a także doprowadzenie do podpisania i sfinalizowania umowy.

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Prezentowanie oferty handlowej klientom B2B
  • Negocjacje
  • Kształtowanie dobrego wizerunku firmy

Teraz Twój ruch!

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV oraz portfolio poprzez formularz z boku strony lub na email firmowy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aneta Cyrańska w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Aneta Cyrańska.

Kogo szukamy

  • Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na cały etat,
  • Umiesz nawiązywać i budować dobre relacje z innymi,
  • Masz pozytywne nastawienie do ludzi,
  • Jesteś osobą efektywną w działaniu i dbasz o wysoki standard swojej pracy,
  • Chcesz się rozwijać i osiągać sukcesy w marketingu,
  • Chcesz wziąć udział w interesujących, rozbudowanych projektach

to ta praca jest dla Ciebie!

Twoim zadaniem będzie:

  • redagowanie treści marketingowych i sprzedażowych dla serwisów internetowych (artykuły, mailingi, reklamy, landing page),
  • realizacja strategii marketingowej w mediach społecznościowych oraz udział w tworzeniu strategii marketingowej Firmy,
  • publikacja, edycja i szlifowanie artykułów na serwisach,
  • współpracować z działami promocji i marketingu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: filologia polska, dziennikarstwo
  • doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu treści, w tym pod SEO
  • doskonale znasz zasady języka polskiego,
  • nie masz żadnych problemów z gramatyką, interpunkcją,
  • masz umiejętności szybkiego redagowania treści,
  • masz lekkie pióro i potrafisz działać słowem,
  • rozumiesz potrzeby i sposób komunikacji z Klientem,
  • potrafisz pisać jakościowe treści sprzedażowe oraz marketingowe.

Miło nam będzie, jeżeli:

  • masz doświadczenie w pisaniu treści,
  • pochwalisz się contentem, który opracowałeś, a który świetnie rankuje,
  • umiesz budować i utrzymywać relację z klientem,
  • chcesz rozwijać się w marketingu i zdobywać nowe kwalifikacje.

Czego możesz się po nas spodziewać?

  • pracujemy w małych teamach – zwinnie i przyjemnie,
  • projektów mamy dużo – pomożesz
  • chcesz się rozwijać? … Nie ma problemu! Z chęcią podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z zakresu SEO i SEM, Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads.
  • mamy życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Web developer Webmaster odpowiedzialna będzie za projektowanie i wykonywanie stron www i sklepów internetowych.

Wymagania:

  • umiejętność składania layoutów stron internetowych
  • bardzo dobra znajomość CMSa WORDPRESS
  • znajomość języka PHP 5/7+
  • bardzo dobra znajomość HTML5 oraz CSS3
  • znajomość baz danych MySQL
  • kreatywność i poczucie estetyki znajomość technologii internetowych związanych z tworzeniem nowoczesnych stron (JavaScript, DHTML, Ajax, itp.)
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość WooCommerce
  • doświadczenie w pracy z różnymi systemami CMS: WordPress, Presta, Shoper, itd.

Oferujemy

  • praca na podstawie umowy o pracę
  • pracę z nowymi technologiami i rozwiązaniami w branży internetowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielna praca w młodym ambitnym zespole